Tuesday, April 17, 2012

Enne mingisse deep conversationisse laskumist paneme ühe asja paika. Minu tänast emotsiooni üldkokkuvõttes võiks iseloomustada järgneva lauluga.... Selline hea chill ja mõnus:))
Ooooh, nii raske on õmblusmasinast eemale minna. Muudkui leian endale interneeduse avarustest aina ideid juurde ja siis muudkui tahaks ainult tuunida ja tuunida. Aga eks tuleb ikka hoogu pisut maha võtta, muidu saab mul algmaterial kiirelt otsa ja varsti pole enam midagi ümber teha. =/
Hmm. Eile ma ilmselgelt ei jõudnud enam bloggerisse - nagu ikka, kõva tüdruk, kes lubab...
Aga , tegin süüa, koristasin, õmblesin timo pükse ja olin igati asjalik. Pilte tegin kaa... endast. Epu olen, ma tean.
Tiina küll polnud mu vaimusigitistega seekord väga rahul, aga ma siiski mõtlesin, et sheerin mõnda pilti teiega kaa, lihtsalt, et näeksite mind seelikus - ma ausalt vahepeal kannan neid ka . Mõtlesingi, et nüüd kevade saabudes, üritan panna rõhku naiselikkusele ja seelikutele. Eks näis, mis sellest välja kukub.
Avastasin terve tosina uusi lahedaid videosid juutuuubist. Neid kavatsen teiega oma järgnevates postitustes jagada, koos piltidega minu uuendustest garderoobis. =)

Igatahes, siit midagi eilsest... Not that girly, but I'm gettin' near ...I hope? Leidsin huvitava koosluse musta pluusi ja musta seeliku vahel, nägi välja täitsa nagu kleit. Looked good in real life :)No comments:

Post a Comment