Tuesday, November 13, 2012

Me ise loome emotsiooni, mis jääb teistele mälestuseks meie isiksusest.My life has been a real highway for the last couple of weeks.
Eelmise kuu alguses kohtasime kursakaaslastega Shootersis paari Austraallast. Esmapilgul jäi mulje, et well okey tüüpilised maailmarändurid, kes hommikul meid enam ei mäleta. Õhtu jooksul sai palju tantsitud ja kui oli koju mineku aeg andsime hoopis üksteisele lubadeused, et järgmisel päeval ka näeme. Nüüd, pea kuu aega hiljem liigume ikka sama seltskonnaga ringi ja õpime tundma nende kultuuri. Lisaks sellele on tulnud ka juurde uus eesmärk - sõita suvel Austraaliasse praktikale. Will see what comes out! Aga mitte point ei ole selles, et nüüd uhkustada, et yeah, mul on aussist pärit sõbrad vaid ma just mõtlen, et kui vahva on tõsiasi, et täiesti võõrastest inimestest võivad välja kasvada päris lähedased tutvused. Sweet in a way.
Paar päeva tagasi käisin sellises baaris nagu Red Emperor. Ülisuper koht. Selline suht alternatiiv-stiili, et ilmselt neile, kes on rohkem klubiinimesed, siis neile ei sobi... Kohtasin seal ühte armsat neiut. Pärit Kanadast,  aga on Eesti juurtega. Kuidagi klappisime omavahel. Mingi hetk ta kiitis mu kõrvarõngaid (kiisudega olid need). Ja ta tõesti oli neist väga vaimustunud ning rääkis, kuidas ta selliseid oma õele tahaks ka, et ta õde jumaldaks neid. Ilmselgelt kinkisin talle enda omad. Aga see reaktsioon, mille vastu sain - üliõnnelik tüdruk, meelitatud ning mind pooleks kallistav. Ja siis ma mõtlesingi, et ... me, eestlased kipume sageli endast külma mulje jätma, kuidas tegelikult oleme ikka generatsioonide vahetudes aina soojemaks muutunud. Ja siis ütles Ariel ka nii õige lause :"If you manage to find Those people here in Estonia, then it will be amazing experience staying here!" Ja täpselt nii ongi...
Eile kohtasin kahte noormeest Soomest. Originaalselt on nad ilmselt pärit küll kuskilt palju soojemalt maalt, kuid nüüd elavad Soomes. Kuna retsepsioon oli parasjagu nende saabudes kinni ja ma juhtusin olema all, et neile ust avada, pakkusin neile seltsi, kuni hosteli omanik saabus. Taaskord nendest õhkav positiivsus ja soojus oli piiritu. Rääkisime erialadest, mida õpime, Soome ühiskonnast ning ka Jumalast. In a way ei olnud see üldse selline pealesurutud vestlus vaid pigem andis võimaluse noormehele rääkida oma nägemusest Jumalast ja temasse uskumisest. Maailm on täis nii huvitavaid inimesi!
Ma ei tea, mis minuga viimasel ajal on, aga esimese asjana kipun nägema/otsima inimestes seda sisemist ilu ning kui mu otsingud on positiivses mõttes vilja kandnud, siis tabab mind suur rõõmutunne. Nii mind valdabki viimasel ajal emotsioon, et inimesed on nii ilusad ja head :)
And about that paper rose. Eile Shootersis tuli mulle ligi üks Iiri noormees ning ulatas selle lille ja ütles, et üks tema sõber on mulle selle saatnud. Kes? Seda ta ei öelnud. Nii ma siis olin teadmatuses, kuid samas meelitatud, et keegi on mind meeles pidanud. Täna hommikul sain teada, et see on minu superarmas mehiklasest sõber, kes töötab samas hostelis, kui Iiri poisid ööbivad. Ta meisterdas mulle lille, kirjeldas mind poistele ning andis korralduse see mulle toimetada. A bit of an attention doesn't hurt anyone, right!?! :)

So that's pretty much all about how I have been doing.
Love you,
Susie

No comments:

Post a Comment