Sunday, May 22, 2011

I'm in love

Liblikad kõhus. Kuidagi püsimatu tunne on. Tahaks ennast sirutada... Väänelda... Jah. Armastan seda ilma ja oma kalleid-kalleid sõpru, kes muutsid mu eilse õhtu mõnusaks. :)
Nii armas on vaadata, kuidas suured (karumõõtu) poisid kaklevad ja pärast kallistavad ja nutavad. (Being ironic)
Üle pika aja nägin oma kahte kallist venda ja (varstivarsti) tulevast vennanaist. Love them. 
Eile oli siis meie vallas Kodukandi päev ja üritusi kui palju. Aitasin isal üritust jäädvustada (ta oli tellitud seda filmima), siis sain ikka omajagu ringi joosta ja päeva lõpuks olin omadega täitsa läbi - juba kell 00.00 olin sügavas unes. Rootsist olid Valve tütar Helen ja tema pojad samuti meie esinemisi vaatama tulnud. Neid pisikesi oli nii hea meel näha. Poisid korjasid mulle isegi piibelehti ja puha. Ja Heleniga rääkisime kolimisest. Kuna ta ise on selle läbi teinud... lähedastest lahkumise ja uues kohas alustamise. Siis oskas ta mulle head nnõu anda ja sõnu, mis olid suureks toeks ja kindlasti pean neid ka kolides meeles. Ka Valve teine tütar Reelika oli oma kaksikudega üritusel. Armsad pisibeebid. Beebimaniakk nagu ma olen :D 
Täna läksid emme, issi Aasta Küla konkursil osalevaid külasid hindama - kolmeks päevaks lapsed omapead. Wuhuu. 
Endiselt õmblen seda musta seelikut.. teen ümber* .  Kuna masin keeldub õmblemast, siis pean kõike käsitsi tegema ja siis see pisut kisub hoogu maha. Täna pühendan enamuse oma päevast biuloogia õppimisele, sest homme on koolieksam ja vaja siiski positiivne hinne saada.... Ja siis ongi eksamitega kõik - tuleb ainult tulemusi oodata ja loota, et kõik eksamid saaksid sooritatud ning siis saab ka kool lõpetatud. Hoiame kõik varbaid ja pöidlaid nüüd ilusti! :)
Homme läheme Moekese grupiga Tartusse Mariti kollektsiooni pildistama professionaali juurde. Taaskord saab ühe huvitava kogemuse juurde ning üritan ka pilte teha oma seebikarbiga kogu tegevusest, et ka üldist meeleolu tajuda ja edasi anda :) Eks näis, mis sellest siis välja tuleb.
.... Üldiselt olen endiselt pahuksis iseenda ja oma selle Minaga, kes tahaks kõigiga hästi läbi saada, aga nagu ültes minu kallis vend: " Sa ei saa olla kõigile meelejärgi, kuid saad valida enda ümber inimesed, keda sa vajad ja kes sulle hästi mõjuvad." Nii ma üritangi ennast hästi tunda ja tunda rõõmu kallitega koos olemisest .
Ahjaaa... Endiselt olen veel Tim Schou ja ühe ilusa häälega noore poisi lummuses. Neid kuulates on võimatu mossitada. :)

Nii ma elangi. Elan ja hingan. Hingan ja naeratan. 
Naeratan ja Armastan.

No comments:

Post a Comment